חדשות המרכז

החלה ההרשמה לקורס “דור ההמשך” לעדת המערבים בירושלים מועד הפתיחה 1.5.2024 לפרטים ורישום: במשרד העמותה ברחוב משה הס 2 ירושלים, ניתן להתקשר ל- 02-5472930 או במייל – vaadma4@012.net.il פקס- 02-5664460 אנחנו צריכים אתכם איתנו, שותפים, משתפים ומרחיבים את תפוצת המתעניינים במורשת המדהימה של יהדות צפון אפריקה.
החלה ההרשמה לקורס. מורשת הגות והיצירה הספרותית והרבנית, לשונות היהודים, מוזיקה, הברברים וקשריהם עם היהודים ועוד נושאים מעניינים.  9 פגישות (שעתים וחצי כל מפגש) במרכז בימי רביעי משעה 17:00 – 19:30 , במהלך הקורס יהיה טיול (ב- 50% מעלותו) מועד הפתיחה 1.5.2024. מספר המקומות מוגבל – לרישום להתקשר למשרדי העמותה …
חברים יקרים, התחדשנו ואנחנו משיקים בימים אלה אפשרות לרכישת כרטיסים מראש לסיור במרכז, בימי שני, שלישי ורביעי בכל שבוע (פרט לערבי חגים ומועדים) לבודדים ומבקרים מזדמנים. יש ללחוץ על כפתור מימין לתאום הסיורים           
חברים יקרים, התחדשנו ואנחנו משיקים בימים אלה את אתר האינטרנט החדש של המרכז העולמי למורשת יהדות צפון אפריקה. נמשיך ונקדם את האתר ונעדכן בתכנים קבועים ושוטפים באמצעות האתר וגם באמצעות ניוזלטר. אנחנו צריכים אתכם איתנו, שותפים, משתפים ומרחיבים את תפוצת המתעניינים במורשת המדהימה של יהדות צפון אפריקה.
מפונים מהדרום והצפון, אנחנו כאן עבורכם ! המרכז פתוח עבורכם ללא עלות. בואו לראות, לשמוע ולהכיר מהמורשת העצומה של יהדות צפון אפריקה. לתיאום ביקור/סיור נא צרו קשר באמצעות אחד מאמצעי הקשר באתר ובואו לבקר!!
שעות פעילות המרכז בימים א-ה, בין השעות 15:00 – 08:00, המרכז נגיש לעגלות וכסאות גלגלים. הביקור במרכז ובספריה בתיאום מראש בלבד. לתיאום סיור או כל נושא אחר, נא צרו איתנו קשר באמצעות אחד מאמצעי הקשר באתר, נשמח לשמוע מכם !!